Adaptoarele unghiulare sunt utilizate pentru a atașa o varietate de suporturi de cabluri la elementele unghiulare ale turnului, fără a fi nevoie de găuri în piciorul turnului. Deoarece sistemul de linii de transmisie RF necesită multe cleme speciale pentru fixarea cablurilor și echipamentelor, Telsto a deschis această linie specială pentru acele aplicații speciale. Putem produce cleme pe baza cerințelor clientului.
| Specificații generale | |
| Tip adaptor | Adaptor unghiular |
| Tip de material | Oțel inoxidabil 304 |
| Încărcare maximă | Cablu triplu, 1 -5/8 in |
| Montare | Gaură filetată de 3/8 inch, 3/4 inch |
| Dimensiuni | |
| Lungime interioară | 25,40 mm |
| Lățime interioară | 22,23 mm |
| Lungime exterioară | 50,80 mm |
| Lățime exterioară | 57,15 mm |
| Specificații mecanice | |
| Cuplu maxim de instalare | 15,0 ft lbs |
| Cuplu de instalare min. | 11,0 ft lbs |
| Grosimea materialului | 2,667 mm |
| Specificații ambalate | |
| Înălţime | 150 mm |
| Lungime | 350 mm |
| Lăţime | 300 mm |
| Greutate de livrare | 23,30 kg |
| Cantitate pachet | 100 bucăți |
Adaptor din oțel inoxidabil utilizat pentru atașarea unei varietăți de suporturi de cabluri la elementele înclinate ale turnului, fără a fi nevoie de găuri în piciorul turnului.
· 1. Deschidere extra largă de 2,5 cm pentru versatilitate
· 2. Găuri de 3/4'' acceptă suporturi Snap-in
· 3. Material: oțel inoxidabil
· 4. Include șurub cu cap pătrat din oțel inoxidabil de 3/8''X1-3/4''
| Cod piesă | Descriere | UOM |
| UA3 | Adaptor unghiular din oțel inoxidabil cu găuri filetate de 3/4'' | Set de 10 |
| Termeni comerciali | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Termeni de plată | T/T, L/C, Negociabil |
| MOQ (minim valoare minimă) | 1 |
| Capacitatea de aprovizionare | 100.000 de bucăți pe lună |
| Perioada de graţie | 3-15 zile |
| Expediere | Maritim, Aerian, Express |
| Port | Shanghai |
| Disponibilitatea mostrelor | Da |
| Timp de probă | 3-5 zile |
| Ambalaj | Pungă de plastic, carton, palet |