Închidere cu etanșare cu gel pentru cablu de alimentare de 7/8'' la kitul de împământare
Aplicație: Kit de împământare pentru cablu de alimentare de 7/8” pentru rezistență la intemperii
Dimensiuni: L 124 mm * l 89,5 mm * Î 40 mm
Greutate netă, 107,5 g
Clasa de etanșare, IP 68
Model: TEL-GSC-7/8” la kit de împământare
Descriere: Produsele de închidere cu etanșare prin gel oferă o metodă rapidă și de instalare la nivel redus pentru conexiuni rezistente la intemperii de tip „jumper la antenă” și „jumper la alimentator”. Caracteristici:
Instalare rapidă. Instalarea închiderilor cu etanșare cu gel Telsto se poate realiza în câteva secunde.
Închizătoarele cu gel Telsto sunt ușor de îndepărtat și, în majoritatea cazurilor, reutilizabile.
Închizătoarele cu etanșare cu gel Telsto au un design înfășurat și nu necesită deconectarea unei conexiuni prin cablu.
Închizătoarele cu gel Telsto nu necesită unelte sau materiale speciale pentru instalare.
| Închidere cu etanșare cu gel | |
| Model | TEL-GSC-7/8G |
| Funcţie | Închidere cu etanșare cu gel pentru cablu de alimentare de 7/8'' la kitul de împământare |
| Material | PC+SEBS |
| Dimensiune | L 124 mm, l 89,5 mm, înălțime 40 mm |
| Intrare | Alimentator de 7/8" (27-29 mm) |
| Ieșire | fir de împământare (7-8 mm) |
| Greutate netă | 188g |
| Durată de viață | Mai mult de 10 ani |
| Rezistență la coroziune și ultraviolete | H2S, a trecut testul ultraviolete |
| Rezistență la gheață și zăpadă | până la 100 mm, fără scurgeri de apă, fără schimbări de formă |
| Nivel de impermeabilitate | IP68 |
| Nivel ignifug | HB |
| Rezistență la furtuni | 100E 150 mm/h |