Caracteristică: Aspect rafinat Potrivit pentru montare obișnuită pe tavan Bandă largă de frecvență, undă staționară redusă, capacitate puternică anti-interferențe
Aplicație: Acoperire omnidirecțională în interior, sistem GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Specificații mecanice | |
| Dimensiuni | 204X115mm |
| Greutate | 0,5 kg |
| Materialul radiatorului | Alamă placată cu argint |
| Materialul radomului | ABS |
| Culoarea radomului | Alb-ivoriu |
| Umiditate operațională | < 95% |
| Temperatura de funcționare | -40~55 ℃ |
| Specificații electrice | |
| Interval de frecvență | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Câştig | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| SWR | ≤1,4 |
| Polarizare | Vertical |
| Rotunjimea modelului, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Lățimea fasciculului vertical | 85 55 50 |
| IMD3, dBc la +33dBm | ≤-140 |
| Impedanță de intrare | 50Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Conector | N Femeie |
Instrucțiuni de instalare pentru cablul superflexibil N sau 7/16 sau 4310 1/2″
Structura conectorului: (Fig. 1)
A. piuliță frontală
B. piuliță spate
C. garnitură

Dimensiunile de dezizolare sunt prezentate în diagrama (Fig. 2), trebuie acordată atenție la dezizolare:
1. Suprafața terminală a conductorului interior trebuie teșită.
2. Îndepărtați impuritățile precum crusta de cupru și bavurile de pe suprafața terminală a cablului.

Asamblarea piesei de etanșare: Înșurubați piesa de etanșare de-a lungul conductorului exterior al cablului, așa cum se arată în diagramă (Fig3).

Asamblarea piuliței din spate (Fig3).

Combinați piulița din față și din spate prin înșurubare, așa cum se arată în diagramă (Fig. (5))
1. Înainte de înșurubare, aplicați un strat de vaselină pe inelul O.
2. Mențineți piulița din spate și cablul nemișcate. Înșurubați corpul carcasei principale pe corpul carcasei din spate. Înșurubați corpul carcasei principale a corpului carcasei din spate folosind o cheie fixă. Asamblarea este finalizată.
