806-960 MHz și 1710-2700 MHz
Polarizare verticală
Utilizare în interior sau în exterior
Montare pe perete sau pe țeavă
Aspect rafinat Rezistență bună la impact, capacitate impermeabilă și anticorozivă Kituri de montare standard pentru susținerea stâlpului Dimensiuni optimizate Proiectat cu tehnologie cu bandă largă, câștig mediu, raport de undă staționară scăzut
Aplicație: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ sistem Wi-Fi
Urmați aceste proceduri pentru a instala antena cu stâlpul de susținere, reglați unghiul de înclinare al antenei, strângeți șuruburile, șuruburile și piulițele. (1) Kiturile de montare în formă de L trebuie să fie aliniate cu șurubul antenei, așezate pe șaibă plată, cârlig cu arc, capac filetat pe rând, apoi piulița blocată. (2) Tija filetată în formă de U din M6 trebuie trecută cu kiturile de montare zimțate și în formă de L, fixați antena cu un stâlp cu diametrul de 35-50 mm, apoi piulița blocată. (3) Pentru a obține cel mai bun semnal, reglați unghiul de înclinare al antenei prin poziția orificiului kitului de montare în formă de L, apoi blocați toate piulițele și sigilați capătul conectorului antenei. (4) Înălțimea de montaj trebuie să fie mai mare de 3 metri de la nivelul bazei, de asemenea, zonele din apropierea montajului nu trebuie să aibă clădiri înalte și metale mari. Într-un cuvânt, teren deschis la nivelul laturilor.
Caracteristici:
● Aspect rafinat
● Capacitate bună de apărare, rezistență la impact, impermeabilitate, anticoroziune etc.
| Specificații mecanice | |
| Dimensiuni | 445*210*65 |
| Greutate | 1 kg |
| Materialul radiatorului | Cupru |
| Materialul radomului | ABS |
| Culoarea radomului | Alb-ivoriu |
| Umiditate relativă | 5%-95% |
| Temperatura de funcționare | -40~60 ℃ |
| Kit de montare | Montare pe perete și montare pe țevi |
| Specificații electrice | |
| Interval de frecvență | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Câştig | 10dBi 12dBi |
| SWR | ≤1,5:1 |
| Polarizare | Vertical |
| Lățimea fasciculului la jumătate de putere | Î: 65/50° V: 55/40° |
| Raportul față-spate | 20 dB |
| Impedanță de intrare | 50Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva trăsnetului | Împământare CC |
| Conector | N Femeie |
Instrucțiuni de instalare pentru cablul superflexibil N sau 7/16 sau 4310 1/2″
Structura conectorului: (Fig. 1)
A. piuliță frontală
B. piuliță spate
C. garnitură

Dimensiunile de dezizolare sunt prezentate în diagrama (Fig. 2), trebuie acordată atenție la dezizolare:
1. Suprafața terminală a conductorului interior trebuie teșită.
2. Îndepărtați impuritățile precum crusta de cupru și bavurile de pe suprafața terminală a cablului.

Asamblarea piesei de etanșare: Înșurubați piesa de etanșare de-a lungul conductorului exterior al cablului, așa cum se arată în diagramă (Fig3).

Asamblarea piuliței din spate (Fig3).

Combinați piulița din față și din spate prin înșurubare, așa cum se arată în diagramă (Fig. (5))
1. Înainte de înșurubare, aplicați un strat de vaselină pe inelul O.
2. Mențineți piulița din spate și cablul nemișcate. Înșurubați corpul carcasei principale pe corpul carcasei din spate. Înșurubați corpul carcasei principale a corpului carcasei din spate folosind o cheie fixă. Asamblarea este finalizată.
