| conector n mascul rf coaxial sarcină fictivă 50w | |
| Nr. model | TEL-TLNM50W |
| Electric | |
| Impedanță caracteristică | 50 ohmi |
| Interval de frecvență | DC-3GHz |
| SWR | ≤1,20 |
| Capacitate de alimentare | 50 wați |
| Conector RF | Conector N mascul |
| Materialul și placarea | |
| Numele pieselor | Material |
| Corpul conectorului | Alamă |
| Izolator | PTFE |
| Conductor interior | Bronz fosforos |
| Locuințe | Aluminiu |
| Mediu | |
| Temperatura de funcționare | -45~ 85 ℃ |
| Temperatura de depozitare | -60~120℃ |
| Rată de rezistență la intemperii | IP65 |
| Umiditate relativă | 5%-95% |
| Directiva RoHs (2002/95/CE) | Conform prin scutire |
| Greutate (netă) | 340g |
● Bandă de frecvență largă DC-3GHz
● Intermodulație trece-jos
● SWR scăzut
● Precizie redusă a atenuării
● Utilizat pe scară largă pentru soluții în interiorul clădirilor
Serviciile noastre
1. Răspundeți la solicitarea dvs. în termen de 24 de ore.
2. Model de plată: T/T, L/C, Paypal și Western Union
3. Multe modele de livrare: pe calea aerului, pe mare, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Timp de livrare: În mod normal, 14 zile de la primirea comenzii
5. Portul de încărcare: Shanghai
6. Perioada de garanție: În termen de 12 luni de la expediere.
7. Ghid de operare (instrucțiuni) la cerere.
8. Se pot realiza desene personalizate, mostre și ambalaje.
Specificații tehnice:
| Produs | Descriere | Cod piesă |
| Sarcină de terminare | N Mascul / N Feminin, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Mascul / N Femelă, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Mascul / N Femelă, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Mascul / N Femelă, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Mascul / N Femelă, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Mascul / N Femelă, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Masculă / Femelă, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Masculă / Femelă, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Masculă / Femelă, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Masculă / Femelă, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
FAQ
Dar calitatea produselor dumneavoastră?
Toate produsele pe care le furnizăm sunt testate strict de departamentul nostru de control al calității înainte de expediere.
Puteți oferi mostre pentru testare înainte de a plasa o comandă oficială?
Mostrele pentru testare pot fi furnizate gratuit, cu condiția ca dumneavoastră să suportați costurile de transport.
Cât durează de obicei livrarea?
Timpul nostru de livrare este de obicei în termen de 14 zile de la primirea comenzii dumneavoastră.
Care sunt metodele dumneavoastră de livrare?
Pe mare; Pe calea aerului (portul Shanghai); sau prin UPS, DHL, FeDex, TNT etc.
Ne puteți trimite o mostră pentru a o dezvolta?
Da, putem. Mostrele pot fi livrate în termen de 7 zile lucrătoare.
Putem avea sigla sau numele companiei noastre imprimate pe produsele sau pe ambalajul dumneavoastră?
Da, puteți. Logo-ul și numele companiei pot fi imprimate pe produsele noastre. Ne puteți trimite grafica.prin e-mail în format JPEG sau TIFF.
Este MOQ-ul fix?
MOQ este flexibil și acceptăm comenzi mici de prima dată ca comandă de probă.
| Caracteristici electrice | |
| Caracteristici Impedanță | 50 Ohm |
| Interval de frecvență | CC ~ 3 GHz |
| Umiditate de lucru | 0-90% |
| Putere nominală | 50w |
| Conector | Masculin Nordic |
| SWR | 1.15 |
| Interval de temperatură ℃ | -35~+65 |
Instrucțiuni de instalare pentru cablul superflexibil N sau 7/16 sau 4310 1/2″
Structura conectorului: (Fig. 1)
A. piuliță frontală
B. piuliță spate
C. garnitură

Dimensiunile de dezizolare sunt prezentate în diagrama (Fig. 2), trebuie acordată atenție la dezizolare:
1. Suprafața terminală a conductorului interior trebuie teșită.
2. Îndepărtați impuritățile precum crusta de cupru și bavurile de pe suprafața terminală a cablului.

Asamblarea piesei de etanșare: Înșurubați piesa de etanșare de-a lungul conductorului exterior al cablului, așa cum se arată în diagramă (Fig3).

Asamblarea piuliței din spate (Fig3).

Combinați piulița din față și din spate prin înșurubare, așa cum se arată în diagramă (Fig. (5))
1. Înainte de înșurubare, aplicați un strat de vaselină pe inelul O.
2. Mențineți piulița din spate și cablul nemișcate. Înșurubați corpul carcasei principale pe corpul carcasei din spate. Înșurubați corpul carcasei principale a corpului carcasei din spate folosind o cheie fixă. Asamblarea este finalizată.
