Antene/ Stație de bază/ Transmisie/ Ansamblu cablu/ Telefon mobil/ Componente/ Instrumentație/ Radio cu microunde/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radiouri/Satelit/Protecție la supratensiune WLAN
N mascul unghi drept pentru 1/2 LCF
| Interfață | |||
| Conform | IEC 60169-16 | ||
| Electric | |||
| Impedanță caracteristică | 50 ohmi | ||
| Interval de frecvență | DC-11GHz | ||
| SWR | SWR≤1.10(3.0G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Tensiune de rezistență dielectrică | ≥2500V RMS, 50Hz, la nivelul mării | ||
| Rezistență de contact | Contact central ≤1mΩ Contact exterior ≤1mΩ | ||
| Rezistență dielectrică | ≥5000MΩ | ||
| Mecanic | |||
| Durabilitate | Cicluri de împerechere ≥500 cicluri | ||
| Material și placare | |||
| Material | placare | ||
| Corp | Alamă | Tri-aliaj | |
| Izolator | PTFE | - | |
| Conductor central | Bronz fosforos de staniu | Ag | |
| Garnitură | cauciuc siliconic | - | |
| Alte | Alamă | Ni | |
| Mediu | |||
| Interval de temperatură | -40℃~+85℃ | ||
| Conformitate cu Rosh | Conformitate deplină cu ROHS | ||
Î: Acceptați personalizare?
R: Da, personalizăm produsele în funcție de cerințele clientului.
Î: Cât durează livrarea?
R: De obicei, avem stocuri, așa că livrarea este rapidă. Pentru comenzile în vrac, va depinde de cerere.
Î: Care sunt metodele de livrare?
R: Sunt acceptabile metode flexibile de livrare în funcție de urgența clientului, cum ar fi DHL, UPS, Fedex, TNT, pe calea aerului, pe calea maritimă.
Î: Poate fi imprimată sigla sau numele companiei noastre pe produsele sau pe ambalaje?

Model:TEL-NMA.12-RFC
Descriere:
Conector unghiular N mascul pentru cablu coaxial flexibil de 1/2″
| Material și placare | |
| Contact central | Alamă / Placare cu argint |
| Izolator | PTFE |
| Corp și conductor exterior | Alamă / aliaj placat cu trialiaj |
| Garnitură | Cauciuc siliconic |
| Caracteristici electrice | |
| Caracteristici Impedanță | 50 Ohm |
| Interval de frecvență | CC ~ 3 GHz |
| Rezistența la izolație | ≥5000MΩ |
| Rezistență dielectrică | ≥2500 V rms |
| Rezistența de contact centrală | ≤1,0 mΩ |
| Rezistența de contact externă | ≤0,25 mΩ |
| Pierdere de inserție | ≤0,12dB la 3GHz |
| SWR | ≤1,08 la -3,0 GHz |
| Interval de temperatură | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Impermeabil | IP67 |
Instrucțiuni de instalare pentru cablul superflexibil N sau 7/16 sau 4310 1/2″
Structura conectorului: (Fig. 1)
A. piuliță frontală
B. piuliță spate
C. garnitură

Dimensiunile de dezizolare sunt prezentate în diagrama (Fig. 2), trebuie acordată atenție la dezizolare:
1. Suprafața terminală a conductorului interior trebuie teșită.
2. Îndepărtați impuritățile precum crusta de cupru și bavurile de pe suprafața terminală a cablului.

Asamblarea piesei de etanșare: Înșurubați piesa de etanșare de-a lungul conductorului exterior al cablului, așa cum se arată în diagramă (Fig3).

Asamblarea piuliței din spate (Fig3).

Combinați piulița din față și din spate prin înșurubare, așa cum se arată în diagramă (Fig. (5))
1. Înainte de înșurubare, aplicați un strat de vaselină pe inelul O.
2. Mențineți piulița din spate și cablul nemișcate. Înșurubați corpul carcasei principale pe corpul carcasei din spate. Înșurubați corpul carcasei principale a corpului carcasei din spate folosind o cheie fixă. Asamblarea este finalizată.

Echipa noastră
Să fim scena realizării viselor angajaților noștri! Să construim o echipă mai fericită, mai unită și mai profesionistă! Îi primim cu sinceritate pe cumpărătorii din străinătate pentru a ne consulta în vederea unei cooperări pe termen lung și a dezvoltării reciproce.
Preț competitiv fix, am insistat constant asupra evoluției soluțiilor, am investit fonduri și resurse umane substanțiale în modernizarea tehnologică și am facilitat îmbunătățirea producției, satisfăcând nevoile clienților din toate țările și regiunile.
Echipa noastră are o vastă experiență industrială și un nivel tehnic ridicat. 80% dintre membrii echipei au peste 5 ani de experiență în service pentru produse mecanice. Prin urmare, suntem foarte încrezători în a vă oferi cea mai bună calitate și servicii. De-a lungul anilor, compania noastră a fost lăudată și apreciată de un număr mare de clienți noi și vechi, în conformitate cu obiectivul de „calitate înaltă și servicii perfecte”.