Antene/ Stație de bază/ Transmisie/ Ansamblu cablu/ Telefon mobil/ Componente/ Instrumentație/ Radio cu microunde/ Mil-Aero
PCS/Radar/Radiouri/Satelit/Protecție la supratensiune WLAN
1. De asemenea, personalizăm produse speciale pentru a satisface cerințele clienților noștri. Trebuie doar să ne arătați desenul, mostra sau detaliile indicate, le vom produce sau vă rugăm să ne trimiteți parametrii inginerești specifici, cum ar fi IMD, VSWR, placare etc.
2. Eșantionul este în regulă de furnizat.
3. Vă vom răspunde la solicitarea dvs. în 24 de ore.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Descriere
Conector unghiular N mascul pentru cablu superflexibil de 1/2″
| Material și placare | |
| Contact central | Alamă / Placare cu argint |
| Izolator | PTFE |
| Corp și conductor exterior | Alamă / aliaj placat cu trialiaj |
| Garnitură | Cauciuc siliconic |
| Caracteristici electrice | |
| Caracteristici Impedanță | 50 Ohm |
| Interval de frecvență | CC ~ 3 GHz |
| Rezistența la izolație | ≥5000MΩ |
| Rezistență dielectrică | ≥2500 V rms |
| Rezistența de contact centrală | ≤1,0 mΩ |
| Rezistența de contact externă | ≤0,2 mΩ |
| Pierdere de inserție | ≤0,12dB la 3GHz |
| SWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Interval de temperatură | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Impermeabil | IP67 |
Instrucțiuni de instalare pentru cablul superflexibil N sau 7/16 sau 4310 1/2″
Structura conectorului: (Fig. 1)
A. piuliță frontală
B. piuliță spate
C. garnitură

Dimensiunile de dezizolare sunt prezentate în diagrama (Fig. 2), trebuie acordată atenție la dezizolare:
1. Suprafața terminală a conductorului interior trebuie teșită.
2. Îndepărtați impuritățile precum crusta de cupru și bavurile de pe suprafața terminală a cablului.

Asamblarea piesei de etanșare: Înșurubați piesa de etanșare de-a lungul conductorului exterior al cablului, așa cum se arată în diagramă (Fig3).

Asamblarea piuliței din spate (Fig3).

Combinați piulița din față și din spate prin înșurubare, așa cum se arată în diagramă (Fig. (5))
1. Înainte de înșurubare, aplicați un strat de vaselină pe inelul O.
2. Mențineți piulița din spate și cablul nemișcate. Înșurubați corpul carcasei principale pe corpul carcasei din spate. Înșurubați corpul carcasei principale a corpului carcasei din spate folosind o cheie fixă. Asamblarea este finalizată.
